Електрокросовер Volvo XC40 Recharge офіційно в Україні – ціни та комплектації

Авто

В Україні стартують прождажі першого електромобіля від бренду Volvo – моделі XC40 Recharge. У місцевих салонах буде представлено дві комплектації: Volvo XC40 Recharge Plus та Pro.

Ціни на комплектацію Plus стартують від 1 592 803 гривень, тоді як топовий варіант Pro обійдеться у 1 729 216 гривень, або дорожче, в залежності від обраних додаткових опцій.

Volvo XC40 Recharge

Volvo XC40 Recharge

Серед відмінностей зазначимо наявність панорамного даху із сонцезахисною шторкою з електрорегулюванням у версії Pro. Також у топовому варіанті передбачено електричне регулювання кута нахилу та висоти сидіння водія із функцією пам’яті. Також тут є камера кругового огляду 360 та Parking assistance 3-го покоління — спереду, ззаду та збоку.

Volvo XC40 Recharge

На вибір доступно 8 варіантів кольору кузова, серед яких ексклюзивний варіант Sage Green. Габарити кузова залишились компактними, як у базовій модифікації XC40 з бензиновим двигуном. Проте, до послуг користувача тепер одразу два багажники – спереду та ззаду.

Volvo XC40 Recharge

Основні переваги Volvo XC40 Recharge:

  • 40 хвилин на заряджання акумулятора 0–80 %.
  • Запас ходу у 400+ км, прискорення 0–100 км/год за 4,9 секунди.
  • Повний привод, потужність 408 к. с.
  • Нова система мультимедіа на основі Google Automotive Services.
  • Асистент Google Assistant, що активується голосом через команду «Hey, Google» та надає будь-яку інформацію з Інтернету або дає змогу керувати функціями авто.

Іще один цікавий момент: для власників офіційної моделі передбачена безкоштовна сервісна програма — протягом гарантійного періоду вони не сплачують за візит на регламентне обслуговування. При цьому міжсервісний інтервал збільшено до 30 000 км, тобто сервіс треба відвідувати рідше.

За інформацією volvocars.com

Rate article