Німецький автоконцерн Volkswagen анонсував чергову модель з електричної лінійки ID. Йдеться про електричный кросовер VW ID.5.
Дана модель буде представлена у продужу в трьох версіях: задньопривідні VW ID.5 Pro и VW ID.5 Pro Performance та повтопривідній VW ID.5 GTX. Перші отримають електродвигуни на 128 кВт / 171 к.с та 150 кВт / 201 к.с. Повнопривідна версія отримає два електродвигуна сумарною потужністю 220 кВт / 295 к.с.
Передньопривідні версії зможуть розганятися до 160 км/г та набирати перші 100 км/г за 10,4 та 8,4 сек. Версія GTX розганяється до 180 км/г та набирає 100 км/г за 6,3 сек.
В усіх версіях буде встановлено батарею на 77 кВтг, яка забезпечить автономність від 480 км (для версії GTX) до 520 км (для варіантів Pro та Performance) за циклом WLTP.
Вбудований інвертор дозволить заряджати батарею від мережі перемінного струму потужністю до 11 кВт. У випадку зарядки від швидкісних зарядних станцій підтримується потужність до 135 кВт.
Серійне виробництво VW ID.5 / ID.5 GTX заплановане на 2022 рік. Ціна поки не озвучена.
Джерело: volkswagen