in ,

VanMoof V: потужний електровелосипед зі швидкістю до 60 км/г

VanMoof V

Компанія VanMoof з Нідерландів, відома своїми оригінальними моделями велосипедів, презентувала електричний швидкісний веловипед VanMoof V. За словами виробника, нова модель стане найшвидшим електровелосипедом у світі.

VanMoof V зможе розвивати швидкісь до 60 км/г, тобто значно більше, ніж стандартні електровелосипеди, які наразі доступні у продажу. Більше того, це значно вище, ніж ті обмеження, які встановлено для електричних велосипедів в Европі (до 25 км/г).  Однак розробники заявляють, що даний велосипед не дозволить порушати правила руху, тому що велосипед оснащено регулюванням граничної швидкості. Тобто, гранична швидкість буде встановлена відповідно до правил і законів тої країни, де велосипед надійде у продаж.

VanMoof V

Проте потенціал, закладений у VanMoof V, дозволяє розвивати швидкість до 60 км/г. Це, за задумом компанії, призначено для майбутнього, коли міська влада зверне увагу на проблеми велосипедистів, та створить відповідні умови для швидкісного пересування велосипедами.

VanMoof V

VanMoof V отримав повний привід – в центрі кожного колеса є окремий електродвигун. Загальна потужність двигунів складає 1 кВт. Живлення відбувається від акумулятора на 700 Втг.

VanMoof V

Безпеку та комфорт забеспечують дві системи підвіски (передня та задня), а також потовщені шини. Велосипед оснащено системою автоматичного перемикання передачі, кнопкою для активації режиму Turbo Boost і протиугінною системою.

Оголошена ціна VanMoof V складає 3598 доларів США.

За інформацією vanmoof

What do you think?

Haval Shenshou

Haval Shenshou: китайський кросовер-гібрид потужністю до 400 к.с з ручками як у Tesla

Volkswagen представив електричні кросовери VW ID.5 и VW ID.5 GTX з запасом ходу до 520 км