in ,

Таксі Bolt доступне в Миколаєві, ціни – від 20 грн

Сервіс таксі Bolt розширює географію своїх послуг. Миколаїв став 24-м містом в Україні, де доступний сервіс компанії.

Сервіси райд-хейлінгу продовжують змінювати звичні моделі поведінки жителів міст у всьому світі. Експерти припускають, що активне використання послуги замовлення поїздок може знизити попит на місця для паркування там, де їх зазвичай бракує: біля вокзалів, аеропортів, виставкових центрів, ресторанів тощо.

Для того щоб замовити поїздку в Миколаєві, необхідно завантажити додаток Bolt і зареєструватися. Далі потрібно вибрати категорію авто, вказати своє місцезнаходження та додати пункт призначення. Середній час подачі автомобіля становить 5 хвилин.

“Ми досконало вивчаємо ринок і перспективи для розвитку сервісу перед кожним новим його запуском. Миколаїв ― промислове та прогресивне місто з високою діловою активністю. Тому сервіс для замовлення поїздок Bolt стане зручною альтернативою персональних автомобілів і громадського транспорту, зробивши пересування містом ще комфортнішим і швидшим”, ― коментує керівник напряму замовлення поїздок компанії Bolt в Україні Сергій Павлик.

Компанія Bolt приготувала знижки до 50% для нових користувачів. Мінімальна вартість поїздки становитиме 20 грн. Користувачі сервісу також можуть взяти участь в акції “Приведи друга ― отримай безкоштовну поїздку”. Оплатити послугу можна банківською карткою, готівкою або за допомогою Apple Pay.

Зазначимо, що цьогоріч влітку сервіс Bolt також був запущений в Ужгороді та Рівному, а у жовтні він з’явився в Тернополі.

За матеріалами: bolt

What do you think?

Футуристичний кросовер Fisker Ocean з сонячними батареями на даху

Футуристичний кросовер Fisker Ocean з сонячними батареями на даху

Suzuki анонсувала компактний кросовер Suzuki S-CROSS

Suzuki анонсувала компактний кросовер Suzuki S-CROSS