in ,

Subaru Solterra: електрокросовер з автономністю до 530 км і потужністю до 160 кВт

Японський бренд Subaru представив електрокросовер Subaru Solterra, який має надійти у продаж уже в 2022 році у США, Канаді, Європі, Китаї та Японії. 

Якщо уважно придивитись, можна помітити багато схожих моментів із автомобілями Toyota, зокрема з нещодавно анонсованою Toyota bZ4X. Дійсно, Subaru Solterra розроблялася у тандемі Subaru та Toyota.

Subaru Solterra базується на платформі e-Subaru Global Platform. Електрокросовер буде випускатись у двох версіях: з переднім приводом та одним двигуном на 150 кВт, а також з повним приводом та двома електродвигунами по 80 кВт кожний.

В обох версіях буде використовуватись батарея на 71,4 кВтг, яка забезпечить автономнісіть на рівні 530 км для версії з переднім приводом та 460 км для версії із повним приводом за циклом WLTC.

Для Subaru Solterra заявлено підтримку швидкої зарядки потужністю до 150 кВт. Вона зможе зарядити батарею до 80% всього за півгодини.

Також можна заряжати від звичайної електромережі з інвертором на 11 кВт. Цікавою додатковою опцією буде вбудована у дах авто сонячна батарея.

За інформацією: subaru

What do you think?

Kia Concept EV9

Kia Concept EV9: концепт електрокросовера на платформі E-GMP

BYD Tang EV

Оновлений електрокросовер BYD Tang EV з автономністю до 700 км