in ,

Haval Shenshou: китайський кросовер-гібрид потужністю до 400 к.с з ручками як у Tesla

Haval Shenshou

Китайський бренд Haval днями анонсував кросовер Haval Shenshou. Нова модель з’явиться у продажу вже наступного року як на материковому Китаї, так і в інших країнах, де бренд офіційно представлений. Ймовірно Haval Shenshou буде доступний і в Україні завдяки неофіційним дилерам, що спеціалізуються на продажу автівок з Китаю.

Haval Shenshou отримав сучасний дизайн з ручками дверей як у Tesla, що висуваються, коли водій наближається до автомобіля. Це п’ятимісний кросовер з габаритами 4780 х 1890 х 1675  та колісною базою 2800 мм.

Haval Shenshou

Яскравим візуальним акцентом стала велика радіаторна решітка та вузькі діодні фари. Інтер’єр також залишає приємні враження, тут явний крок вперед на фоні попередніх авто даного бренду. До послуг водія повністю цифрова панель приладів на базі 12,3-дюймового екрану. У центрі знаходиться 14,6-дюймовий дисплей мультимедійної системі. Також передбачено HUD-дисплей з проекцією на лобове скло.

Haval Shenshou

Haval Shenshou буде доступний із турбованим двигуном на 1,5 л потужністю 183 к.с. з 275 Нм, а також из 2,0-літровим агрегатом потужністю 224 к.с з 350 Нм. Згодом компанія має намір випустити 1,5-літровий гібрид і 2,0-літровий Plugin-гібрид потужністю дл 400 к.с.

Haval Shenshou

Оріентовна ціна вказаниз модифікацій коливається від 20,6 до 26,4 тис. доларів.

What do you think?

Електромобілі в Україні можуть подешевшати – підписано закони про зниження оподаткування

VanMoof V

VanMoof V: потужний електровелосипед зі швидкістю до 60 км/г