in ,

Geely готує конкурента для електровантажівки Tesla Semi

Китайський автобренд Geely анонсував вантажівку Homtruck, серійний випуск якої заплановано на 2024 рік. Більше того, підрозділ компанії Geely Farizon Auto планує вивести Homtruck на міжнародний ринок, де дана модель буде конкурувати з Semi від Tesla.

Показово, що Geely Homtruck матиме кілька варіантів: повністю електрична конфігурація, а також гібриди, які працюватимуть на метанолі. Дана технологія є пріоритетною для Geely впродовж останніх кількох років.

Наразі компанія не розкриває детальні специфікації майбутнього авто. Але відомо, що Geely Homtruck отримає швидкозамінні батареї, які забезпечать більш зручну комерційну експлуатацію. Акумулятори можна буде швидко замінити і рухатися далі, не витрачаючи час на підзарядку. Кабіна Homtruck оснащена індивідуальним ліжком, холодильником, туалетом, душовою кабіною і навіть компактною кухнею.

Також Geely оголосила про планы щодо повного переходу до автономної системи водіння до 2030 року. На першому етапі окремі елементи такої системи отримають автомобілі компанії уже в 2023 році.

What do you think?

Електровелосипед Urtopia отримає радар та голосове керування

BYD Yuan Plus: електрокросовер за $25 000 з запасом ходу 510 км

BYD Yuan Plus: електрокросовер за $25 000 з запасом ходу 510 км