in ,

Електровелосипед Urtopia отримає радар та голосове керування

На краудфандінговій платформі Indiegogo з’явився проект електровелосипеда Urtopia, який розрахований на комфортне використання в умовах сучасного міста.

Головна фішка даної моделі – легка вага та доступна ціна. Рама велосипеду повністю виготовлена з вуглецевого волокна. Саме це дозволило зменшити масу велосипеду до 13,6 кг. При цьому ціна даної моделі має бути вдвічи меншою, ніж вартість аналогічних велосипедів, що вже доступні у продажу.

Іще одна особливість проекту Urtipia – РК-дисплей зі сканером відбитків пальцю. Оптимізована система освітлення дозволить не сліпити інших учасників руху. Крім того, велосипед підтримує голосове керування.

Задня півсфера велосипеда має вбудований радар Garmin Varia Radar, який фіксує наближення інших транспортних засобів та попереджає власника про можливість зіткнення вібрацією на рулі.

Електровелосипед Urtopia буде оснащено мотором потужнісітю 250 Вт. Батарея на 360 Втг забезпечить автномний пробіг від 50 до 130 км, в залежності від стилю водіння та інших нюансів.

Цікаво, що зовні модель виглядає, як цілком звичайний велосипед, а не електричний. Справа в тому, що усі кабелі та датчики розробник прибрав до середини карбонового корпусу.

Наразі інвестори, які беруть участь у краудфандінговому фінансуванні проекту Urtopia можуть придбаты даний велосипед за $1999, тоді як готові серійні моделі будуть продаватися вже за $3999.

За інформацією newurtopia

What do you think?

Анонсовано електромобіль-рекордсмен Aion LX Plus – автономність понад 1000 км, зарядка за 8 хвилин

Geely готує конкурента для електровантажівки Tesla Semi