BYD Dolphin: доступний китайський електромобіль з автономністю 300-400 км та ціною від $15,000

Авто

Китайський бренд BYD розпочав прийом передзамовлень на новий електромобіль BYD Dolphin, який було анонсовано навесні цього року вякості концепту BYD EA1. Наразі це вже серійний електрокар, який виробник оцінив у діапазоні від $14,950 до $19,300.

За форм-фактором BYD Dolphin – це хетчбек, зовні дещо схожий з VW ID.3. Проте, в його основі використана нова фірмова платформа BYD e-platform 3.0. Цікавою особливістю стала наявність спеціального теплового насосу, який дозволяє економити заряд батареї в умовах низьких температур. До речі, авто використовує літій-залізо-фосфатні батареї BYD Blade Battery.

У базовій комплектації виробник пропонує електродвигун потужністю 70 кВт, що дозволяє набирати швидкість до 150 км/год. Перші 50 км/год авто може досягти за 3,9 секунди. Ємність батареї у даній комплектації – 30,7 кВтг. Якщо вірити виробнику, цього достатньо для 300 км на одному заряді за циклом NEDC. При цьому, батарея заряжджається від 30 до 80 відсотків всього за 30 хвилин за умови використання зарядних станцій потужністю 40 кВт. Вартість авто в базовій версії – $14,950.

Середня комплектація пропонує той самий двигун, але більш потужну батарею на 44,9 кВтг. В результаті пробіг на одному заряді збільшиться до 400 км.

Нарешті, топовий варіант відрізняеться більш потужним двигуном на 130 кВт. В результаті максимальна швидкість сягатиме 160 км/год. Батарея та сама, що й у попередній версії – 44,9 кВтг. Ціна на дану комплектацію – $19,275.

BYD Dolphin буде доступний на внутрішньому ринку Китаю, де експерти прогнозують високий попит на дану модель. Але, оскільки в нашій країні автомобілі BYD можна придбати у неофіційних дилерів, є всі шанси згодом побачити дану модель і на українських дорогах.

За інформацією insideevs.com

Rate article